KADRA

MAGDALENA RABANDA
(zajęcia indywidualne, zespoły wokalne)

Założycielka Studia, wokalistka, instruktor wokalny.
Absolwentka Państwowego Policealnego Studium Zawodowego Wokalno-Baletowego w Gliwicach. Śpiewa od dziecka, a doświadczenie zawodowe zdobywała już jako nastolatka, zaczynając wtedy od prowadzenia warsztatów wokalnych dla dzieci i młodzieży podczas muzycznych obozów, których sama była uczestnikiem.
W ubiegłych latach współtworzyła również (jako główny wokal) autorski projekt SznapsMaszyna, aranżujący śląskie pieśni ludowe we współczesne brzmienia. Współpracowała z Teatrem Rozrywki w Chorzowie.
Od roku 2013 prowadziła zajęcia wokalne w Chorzowskim Centrum Kultury (oddział Starochorzowski Dom Kultury), co zaowocowało założeniem własnej marki wokalnej - Studia Artystycznego BANDA RABANDA. W codziennym życiu jest przede wszystkim mamą, a artystycznie na co dzień wokalistką zespołu muzycznego 3iPół.
Posiada niezmierzone pokłady energii, co można zauważyć podczas prowadzonych zajęć bądź scenicznych występów, a wszechstronne doświadczenie zdobywane latami oraz ogromna miłość do muzyki sprawia, że to, co robi to pełen profesjonalizm, do którego dokłada całe swoje serce.
 
 

MONIKA KLUSZCZYŃSKA
(zajęcia indywidualne)

Wokalistka, instruktor wokalny.
Absolwentka Ogólnokształcącej Szkoły Muzycznej I i II stopnia im. Henryka Wieniawskiego w Łodzi w klasie rytmiki i kształcenia słuchu. Studia wyższe ukończyła w stopniu licencjata w specjalności Edukacja przez Sztukę, a stopień magistra zdobyła w specjalności Promocji Sztuki, oba na Uniwersytecie Łódzkim.
Jako nastolatka brała z powodzeniem udział w rozmaitych konkursach i festiwalach piosenki, zdobywając nagrody i wyróżnienia, a w 2011 roku wraz z koleżankami z zespołu Sweet Rebels dotarła do finału telewizyjnego show muzycznego "X-Factor" (TVN).
Akompaniuje i śpiewa. Użycza głosu jako muzyk sesyjny.Wciąż dąży do poszerzania wiedzy zawodowej - w najbliższym czasie ma w planach zrobienie specjalizacji w dziedzinie logopedii.
W życiu codziennym miłośniczka zwierząt i zapalona weganka. W pracy jako instruktor prowadzi ucznia holistycznie, nie ograniczając nauki jedynie do kwestii technicznych. Poza budowaniem świadomości wokalnej i rzemieślniczych umiejętności, równie dużą wagę przykłada do emocjonalności, pewności siebie, świadomości mowy ciała i elementów gry aktorskiej, w myśl zasady, że możesz mieć najlepszy produkt, ale musisz umieć go sprzedać. 


ADRIANNA NOSZCZYK
(zajęcia indywidualne)

Aktorka, wokalistka, instruktor wokalny.
Absolwentka Studium Aktorskiego przy Teatrze Śląskim w Katowicach oraz Teatrologii na Uniwersytecie Śląskim. 
Inicjatorka, pomysłodawczyni oraz wykonawczyni autorskiego projektu artystycznego Recital "Bal u Posejdona", prezentowanego w Polsce i za granicą. Wykonawca i koordynator autorskiej płyty "Poczuj ten dźwięk".
Finalistka wielu festiwali muzycznych. Członek jury szeregu konkursów. 
Ważniejsze role: w przedstawieniu "Dom otwarty" M. Bałuckiego w reż. R. Michalskiego, "Król Edyp" w reż G. Kempyńskiego, rola w krótkometrażowym filmie "Uzależnieni" w reż. M. Godka.
Na co dzień zwariowana miłośniczka mody - zwłaszcza pięknych sukienek i obcasów (gdy zobaczycie ją w spodniach i trampkach zaznaczcie ten dzień w kalendarzu! :) Podczas zajęć jako instruktor wokalny profesjonalna w każdym calu. Nie umknie jej żaden niepoprawny dźwięk, ale też rozbudzi w Tobie muzyczną wrażliwość i emocjonalność.
 
 

AGATA GRUSZKA-ZORYCHTA
(zajęcia umuzykalniające, rytmika)
 
Pedagog, muzyk, animator społeczno-kulturalny.
Absolwentka Państwowej Szkoły Muzycznej I i II stopnia im. Grzegorza Fitelberga w Chorzowie. Ukończyła studia pedagogiczne o specjalności animacja społeczno-kulturalna na Uniwersytecie Śląskim w Cieszynie oraz studia podyplomowe z zakresu Wychowania muzycznego i plastycznego.
Śpiewa od kiedy pamięta, a sztuka towarzyszy jej przez całe życie. Największą satysfakcję daje jej praca z dziećmi (i dla dzieci!), dlatego na co dzień tworzy programy animacyjne i koncerty dla najmłodszych. Pisze teksty i komponuje muzykę. Działa twórczo i kreatywnie, prowadząc własną firmę ANIMO-ANIMA, która związana jest z wszechstronną działalnością artystyczną - rzecz jasna - dla dzieci :)ROKSANA ROGALA-NOWIŃSKA
(zespoły wokalne)

Aktorka, wokalistka, teatrolog.
Oprócz tego animator kultury, animator czasu wolnego, pedagog.
Absolwentka Szkoły Aktorskiej Haliny i Jana Machulskich w Warszawie na kierunku aktor oraz teatrologii na Uniwersytecie Śląskim w Katowicach.
Z zamiłowania reżyser spektakli i programów dla dzieci.
Właścicielka firmy PASSIONIS oraz Prezes Fundacji PASSIONIS.
Na co dzień gra w spektaklach teatralnych, programach dla dzieci, śpiewa swoje recitale, jest konferansjerem i prowadzi animacje czasu wolnego.
Rzec można: człowiek ORKIESTRA! :) 
Jej pasją jest upowszechnianie kultury, tworzenie, działanie dla widza - spotkanie i kontakt z nim. Uwielbia pracować twórczo stąd jej zamiłowanie do reżyserii. Jak sama mówi o sobie: "kocham kontakt z aktorami, wokalistami, tancerzami niezależnie w jakim są wieku!"
Prywatnie miłośniczka podróży, dobrej kuchni oraz zwierząt - zwłaszcza kotów - ma swoje dwa. Jest prawdziwym wulkanem energii, o czym przekonacie się w trakcie zajęć, podczas których zwraca największą uwagę na pracę nad ciałem w zakresie ruchu scenicznego, ale też wykryje każdą wpadkę dykcyjną, ponieważ mocno dba o kulturę żywego słowa.URSZULA KOZIELSKA
(zajęcia indywidualne)

Wokalistka, aktorka, instruktor wokalny.
Absolwentka III LO im. Stefana Batorego w Chorzowie (klasa teatralna).
Studentka Wokalistyki Estradowej na Uniwersytecie Jana Długosza w Częstochowie (w roku 2022 obroniła licencjat i kontynuuje naukę na studiach magisterskich). Współpracowała z Akademią Umiejętności Artystycznych PasjonArt w Lublińcu.
Instruktor wokalny w Centrum Muzycznym Double Time w Częstochowie.
Autorka scenariuszy teatralnych dla dzieci.
Współpracowała z amatorskim Teatrem DOMINO.
W czasie wolnym: wokalna TikTokerka. Profil Uli na Tik Toku, który prowadzi z zamiłowania do muzyki obserwuje ponad 100 tysięcy osób. Tam w kreatywny sposób ukazuje swoją największą pasję, jaką jest oczywiście muzyka. A co oprócz niej?
Drugą największą pasją Uli jest make-up. Rzadko kiedy zobaczycie ją bez brylancika na twarzy ;)


PAWEŁ STEFAN
(zajęcia indywidualne)

Muzyk i wokalista.
Absolwent Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Nysie (wydział jazzu i muzyki estradowej) w klasie puzony jazzowego Grzegorza Nagórskiego, wokalistyki jazzowej w klasie Danuty Sendeckiej oraz krakowskiej Akademii Muzycznej (puzon jazzowy) w klasie Andrzeja Czechowskiego.
Nauczyciel śpiewu i gry na instrumentach dętych blaszanych.
Obecnie najczęściej możecie spotkać go na deskach Teatru Rozrywki w Chorzowie, w którym to jest członkiem zespołu wokalnego.
Jego działalność koncertowa w większości opiera się na współpracy z licznymi big-bandami oraz orkiestrami dętymi. Współpracował m.in. z big-bandami: Big Roll Band oraz Big Bandem Uniwersytetu Opolskiego.
W 2016 roku wystąpił u boku Czesława Mozila w filmie "Szkoła uwodzenia Czesława M." wraz z prowadzoną przez siebie w owym czasie orkiestrą dętą "Zdrowy Band" (nagrał z nią również soundtrack, który znalazł się na płycie "Szkoła uwodzenia Czesława M. - piosenki z filmu").
Na co dzień interesuje się bluesem. Jest inicjatorem, autorem scenariusza oraz wokalistą w spektaklu "Szkoła bluesa", który powstał w Teatrze Rozrywki w ramach Sceny Inicjatyw Artystycznych "PO GODZINACH". Największymi autorytetami muzycznymi są dla niego: Dżem oraz Andrzej Zaucha, a z zagranicznych wykonawców: Ray Charles.
W muzyce najbardziej ceni szczerość, której poszukuje u młodych wokalistów.
Prywatnie: szczęśliwy tata trójki synów ;)
No i patrząc na wzrost Pawła - nie może być inaczej - jest również fanem koszykówki.