KADRA

MAGDALENA RABANDA
(zajęcia indywidualne, zespoły wokalne)

Założycielka Studia, wokalistka, instruktor wokalny.
Absolwentka Państwowego Policealnego Studium Zawodowego Wokalno-Baletowego w Gliwicach. Śpiewa od dziecka, a doświadczenie zawodowe zdobywała już jako nastolatka, zaczynając wtedy od prowadzenia warsztatów wokalnych dla dzieci i młodzieży podczas muzycznych obozów, których sama była uczestnikiem.
W ubiegłych latach współtworzyła również (jako główny wokal) autorski projekt SznapsMaszyna, aranżujący śląskie pieśni ludowe we współczesne brzmienia. Współpracowała z Teatrem Rozrywki w Chorzowie.
Od roku 2013 prowadziła zajęcia wokalne w Chorzowskim Centrum Kultury (oddział Starochorzowski Dom Kultury), co zaowocowało założeniem własnej marki wokalnej - Studia Artystycznego BANDA RABANDA. W codziennym życiu jest przede wszystkim mamą, a artystycznie na co dzień wokalistką zespołu muzycznego 3iPół.
Posiada niezmierzone pokłady energii, co można zauważyć podczas prowadzonych zajęć bądź scenicznych występów, a wszechstronne doświadczenie zdobywane latami oraz ogromna miłość do muzyki sprawia, że to, co robi to pełen profesjonalizm, do którego dokłada całe swoje serce.
 
 

MONIKA KLUSZCZYŃSKA
(zajęcia indywidualne)

Wokalistka, instruktor wokalny.
Absolwentka Ogólnokształcącej Szkoły Muzycznej I i II stopnia im. Henryka Wieniawskiego w Łodzi w klasie rytmiki i kształcenia słuchu. Studia wyższe ukończyła w stopniu licencjata w specjalności Edukacja przez Sztukę, a stopień magistra zdobyła w specjalności Promocji Sztuki, oba na Uniwersytecie Łódzkim.
Jako nastolatka brała z powodzeniem udział w rozmaitych konkursach i festiwalach piosenki, zdobywając nagrody i wyróżnienia, a w 2011 roku wraz z koleżankami z zespołu Sweet Rebels dotarła do finału telewizyjnego show muzycznego "X-Factor" (TVN).
Akompaniuje i śpiewa. Użycza głosu jako muzyk sesyjny.Wciąż dąży do poszerzania wiedzy zawodowej - w najbliższym czasie ma w planach zrobienie specjalizacji w dziedzinie logopedii.
W życiu codziennym miłośniczka zwierząt i zapalona weganka. W pracy jako instruktor prowadzi ucznia holistycznie, nie ograniczając nauki jedynie do kwestii technicznych. Poza budowaniem świadomości wokalnej i rzemieślniczych umiejętności, równie dużą wagę przykłada do emocjonalności, pewności siebie, świadomości mowy ciała i elementów gry aktorskiej, w myśl zasady, że możesz mieć najlepszy produkt, ale musisz umieć go sprzedać. 


ADRIANNA NOSZCZYK
(zajęcia indywidualne)

Aktorka, wokalistka, instruktor wokalny.
Absolwentka Studium Aktorskiego przy Teatrze Śląskim w Katowicach oraz Teatrologii na Uniwersytecie Śląskim. 
Inicjatorka, pomysłodawczyni oraz wykonawczyni autorskiego projektu artystycznego Recital "Bal u Posejdona", prezentowanego w Polsce i za granicą. Wykonawca i koordynator autorskiej płyty "Poczuj ten dźwięk".
Finalistka wielu festiwali muzycznych. Członek jury szeregu konkursów. 
Ważniejsze role: w przedstawieniu "Dom otwarty" M. Bałuckiego w reż. R. Michalskiego, "Król Edyp" w reż G. Kempyńskiego, rola w krótkometrażowym filmie "Uzależnieni" w reż. M. Godka.
Na co dzień zwariowana miłośniczka mody - zwłaszcza pięknych sukienek i obcasów (gdy zobaczycie ją w spodniach i trampkach zaznaczcie ten dzień w kalendarzu! :) Podczas zajęć jako instruktor wokalny profesjonalna w każdym calu. Nie umknie jej żaden niepoprawny dźwięk, ale też rozbudzi w Tobie muzyczną wrażliwość i emocjonalność.
 
 

AGATA GRUSZKA-ZORYCHTA
(zajęcia umuzykalniające, rytmika)
 
Pedagog, muzyk, animator społeczno-kulturalny.
Absolwentka Państwowej Szkoły Muzycznej I i II stopnia im. Grzegorza Fitelberga w Chorzowie. Ukończyła studia pedagogiczne o specjalności animacja społeczno-kulturalna na Uniwersytecie Śląskim w Cieszynie oraz studia podyplomowe z zakresu Wychowania muzycznego i plastycznego.
Śpiewa od kiedy pamięta, a sztuka towarzyszy jej przez całe życie. Największą satysfakcję daje jej praca z dziećmi (i dla dzieci!), dlatego na co dzień tworzy programy animacyjne i koncerty dla najmłodszych. Pisze teksty i komponuje muzykę. Działa twórczo i kreatywnie, prowadząc własną firmę ANIMO-ANIMA, która związana jest z wszechstronną działalnością artystyczną - rzecz jasna - dla dzieci :)