OPINIE

Tak o nas napisali... :)

"Studio Artystyczne Banda Rabanda to pełne profesjonalizmu instruktorki, które zarażają swoją pasją do śpiewania i muzyki. Skutecznie pomagają pokonać wewnętrzne lęki przed występami na scenie oraz doskonalić warsztat wokalny pod ich czujnym okiem 🙂 Z serca polecam!"

Asia, mama Hani i Martyny

__________

"Zajęcia prowadzone na najwyższym poziomie! Indywidualne podejście nawet przy prowadzeniu grupy 😃 Pełen profesjonalizm ❤️"

Natalia Franiasz

__________

"Dużo by było można pisać, oczywiście samych pozytywów. Od razu wiedzieliśmy na co się piszemy. Bawiliśmy się na innym weselu przy Waszej muzyce i kiedy pojawił się temat naszego wesela byliśmy pewni z kim się trzeba skontaktować. Każdy z was wkłada tyle serca w grę na danym instrumencie czy też śpiew, że poza świetną zabawą mogłabym patrzeć na Was godzinami. Cudownie poprowadzone całe wesele jak i zabawy. Jak będę miała jakąś większą uroczystość to napewno się jeszcze do was zgłoszę ❤️ Dziękujemy Bardzo"

Amanda i Adrian

__________

"Najlepszy zespół jaki mógł nam się trafić, pełen profesjonalizm, obsługa wesela, zabawy na najwyższym poziomie, nic nie musiałam za wiele ustalać bo orkiestra sama wiedziala co ma robić, wszystkim polecam z czystym sumieniem"

Sylwia

__________

 "Polecam tą Panią <3 Śpiewała na mojej ceremonii w kościele i to jest jedno z najpiękniejszych wspomnień z dnia naszego ślubu" 

Marta

__________

"Byłam na wielu różnych warsztatach wokalnych, ale Banda Rabanda rozwala system! To właśnie tutaj pedagodzy zaszczepili we mnie chęć rozwoju w stronę artystyczną. Myślę, że śmiało mogę powiedzieć - lepszych zajęć na Śląsku nie znajdziecie! :)"

Martyna